Nu pot intra in joc imi apare : jocul este indisponibil pentru tine ,

  • Salut!


    Incearca dezinstalarea si reinstalarea lui, dar da restart la PC dupa fiecare.

    Ne-ar ajuta niste print-uri!




    PS:Daca postezi de mai multe ori, nu inseana ca se rezolva problema mai repede...:thumbsup:

  • ASA MI-A FACUT SI MIE DAR SPERAM SA SE REZOLVE PROBLEMA CA MAI SUNT EVENT-URI SI OMUL LE PIERDE


    aldariel*avertisment acordat pentru incalcarea regulamentului *posthunt + postare integrala cu Caps Lock + topic multiplu

    Edited 2 times, last by aldariel ().

  • Ba da rezolvati si voi problema asta cu platforma dracu odata ?

    Ca de 2 zile ma chinui cu el... si la tichet nici dracu nu raspunde ... bine ca asteptati donatii drq trag in el joc..

  • HalfOp

    Suntem multi, avem conturi multiple.

    Avem bresle de donat (pentru elemente), conturi pentru cioburi, conturi de farm, Shopuri...

    COOLDOWN ul de pe IP e o mizerie!!

    Am ajuns sa mi fie frica sa mai schimb platforma, chiar sa schimb ch-ul, sa iau crash si sa nu ma mai pot conecta cateva ore bune.

    Nu mai spun ca la Jigsaw am pierdut 3 ore din eveniment ( Undita de carbon si Carte SITE ) din cauza COOLDOWN-ului.

    Stim toti ca inainte "" eroarea "" asta NU exista, si dintr o data a aparut la toti.

    Cred ca v ati apucat sa mancati misto pe paine de la un timp si va cam bateti joc...

    Terminati cu prostiile si lasati lumea sa se joace ( ca de aici mancati un colt de paine )

  • HalfOp

    Suntem multi, avem conturi multiple.

    Avem bresle de donat (pentru elemente), conturi pentru cioburi, conturi de farm, Shopuri...

    COOLDOWN ul de pe IP e o mizerie!!

    Am ajuns sa mi fie frica sa mai schimb platforma, chiar sa schimb ch-ul, sa iau crash si sa nu ma mai pot conecta cateva ore bune.

    Nu mai spun ca la Jigsaw am pierdut 3 ore din eveniment ( Undita de carbon si Carte SITE ) din cauza COOLDOWN-ului.

    Cred ca v ati apucat sa mancati misto pe paine de la un timp si va cam bateti joc...

    Terminati cu prostiile si lasati lumea sa se joace ( ca de aici mancati un colt de paine )

  • Acceasi problema o am si eu , am trimis tichet la ei si imi raspund ca problema a fost rezolvata sa nu ma mai loghez pe mai multe conturi de pe accea platforma ca din cauza asta se intampla :)) De acum asta nu o sa mai fie o problema ca fiecare bug nerezolvat din pacate..

  • Jocul este indisponibil pt tn, ce sa mai zic de echipa voastra. nu m ar mira sa mi pierd itm asa fara motiv, ca mna e metin, avem bug uri , se intampla, REPARATI ODATA JOCUL ASTA odata pt tot deauna, aveti un singur scop si nici pe ala nu l puteti realiza.

  • Eu am dezinstalat jocul, clientul, am dat repair, am ster tot ce era legat de metin2 din pc si tot degeaba. Astept sa raspunda la ticket.

  • Daca dupa instalare/dezinstalare jocului si reinstalarea sistemului de operare problema nu s-a rezolvat, atunci este problema de la ei, mai mult ca sigur si in legatura cu ce vad pe aici, cum ca "#nobodycares" sa stiti ca problema este cunoscuta, sa ne reamintim ca cei care stau la dispozitia noastra, fac asta voluntar si nu ei se ocupa de rezolvarea bug-urilor, ei doar transmit asta 'mai sus'.


    Quote

    Problema care face subiectul topicului este cunoscuta si se lucreaza la remedierea ei.

    LINK

  • Stiu ca sunt multe thread uri pe subiectul asta, dar e inuman!

    Stau de 4 ore blocat, cu pachete site cumparate, costume care expira... Cum sa ajung lvl campion primul daca eu pierd timpul aiurea cu atac site cumparat? Am pierdut 2 nivele minim din cauza asta...

    Deja nu se mai poate numi competitie ( pe serverele temporare ). Deja e vorba doar de noroc ( daca iti merge sau nu clientul ).

    Trece timpul la iteme... altii fac misiuni, lvl... Si eu stau ca prostu ca nu mi merge clientu... :/