• Salut,

    Sunt de parere ca mai nou un caracter axat pe skilluri only, gen saman sau sura BM sunt mult prea OP acum, cel putin pe bossii din Yohara si nu numai fata de caracterele care bat din hituri. Un cont de hituri nu apuca nici sa isi faca dmgul pe boss indiferent de itemele/dmg-ul pe care il da, deoarece spre exemplu capeteniile pica dintr-un singur skill al unui saman leac, drep exemplu sunt o gramada de videoclipuri pe yt, dar si 2 samani pe turcia a facut alastor greu in 2 minute. Ce parere aveti despre adaugarea magie/pc bossilor sau modificarea dmg-ului acestor conturi. Sunt deschis la orice alta opinie.

  • Salut,

    Sunt de parere ca mai nou un caracter axat pe skilluri only, gen saman sau sura BM sunt mult prea OP acum, cel putin pe bossii din Yohara si nu numai fata de caracterele care bat din hituri. Un cont de hituri nu apuca nici sa isi faca dmgul pe boss indiferent de itemele/dmg-ul pe care il da, deoarece spre exemplu capeteniile pica dintr-un singur skill al unui saman leac, drep exemplu sunt o gramada de videoclipuri pe yt, dar si 2 samani pe turcia a facut alastor greu in 2 minute. Ce parere aveti despre adaugarea magie/pc bossilor sau modificarea dmg-ului acestor conturi. Sunt deschis la orice alta opinie.

    Contra, nu joc nici saman leac si nici BM. Dupa ce ca astea 2 clase nu sunt foarte jucate, tu vrei sa li se dea in cap de tot. Un BM / saman nu face dmg la metine, asta inseamna ca un war aura, sura AM sau lycan ar trebui redusi ? Nu. Fiecare caracter are cate ceva in care exceleaza si ceva la care e praf. Nu poti face samanul leac si sura BM sa fie pamant peste tot in PVM, nu e logic si nici corecta o asa modificare. Sau daca se face macar toate caracterele sa fie la fel de zob atat PVM cat si PVP, atfel nu vad unde e logica, ca un saman leac sau un BM sa nu fie capabil sa exceleze si el , macar la un bos.

    I don't go lookin' for no trouble
    But somehow the trouble always finds me
    Don't make me have you in the trauma center
    With your momma cryin'
    ‘Cause her only son is dyin'
    She don't know it's just your karma catchin' up
    ‘Cause I'm a drama setter

  • Contra, nu joc nici saman leac si nici BM. Dupa ce ca astea 2 clase nu sunt foarte jucate, tu vrei sa li se dea in cap de tot. Un BM / saman nu face dmg la metine, asta inseamna ca un war aura, sura AM sau lycan ar trebui redusi ? Nu. Fiecare caracter are cate ceva in care exceleaza si ceva la care e praf. Nu poti face samanul leac si sura BM sa fie pamant peste tot in PVM, nu e logic si nici corecta o asa modificare. Sau daca se face macar toate caracterele sa fie la fel de zob atat PVM cat si PVP, atfel nu vad unde e logica, ca un saman leac sau un BM sa nu fie capabil sa exceleze si el , macar la un bos.

    Eu nu ziceam sa le ia tot dmg-ul, dar 1kk dmg pe skill nu cred ca e realist cel putin pe Ro. Si in full boost daca le ar injumatatii dmg-ul de exemplu, tot ar fi mult, dar ar fi exact cat trbuie, cat sa isi faca dmg-ul pentru drop si un cont care joaca hit, nu sa te uiti cum moare capetenia pana ajungi langa ea sa ii dai un hit.



    FireStart3R: Dupa ce ai facut postarea, te rog sa lasi userii sa-si exprime opinia lor fara a corecta fiecare persoana in parte.

    Ai primit o atentionare!

  • Pro



    FireStart3R: Posturi gen:"Sustin ideea" , "Imi place" , "Da,Super" , "Excelent" , "Votez pentru da" , etc. vor fi sanctionate cu PostHunt.

    Ai primit o atentionare!

  • Cred ca fiecare caracter e bun in felul lui.



    FireStart3R: Posturi gen:"Sustin ideea" , "Imi place" , "Da,Super" , "Excelent" , "Votez pentru da" , etc. vor fi sanctionate cu PostHunt.

    Ai primit o atentionare!

  • Contra. Ma bucur ca in sfarsit abilitatile au un sens in metin si ca, caracterele pe abilitati pot face ceva. Ca sa faci ce au facut baietii aia pe turcia trebuie sa bagi zeci de mii de euro in joc, deci aia e irelevant. Baietii care bat bosii in Yohara sunt tot din aceeasi categorie. Daca iti faci un war pe paguba abilitatii o sa dai si mai mult pe skilluri decat samanul, atata ca nu o sa ai cooldown asa mare, dar tot poti face ceva bestial daca iti adaugi multa reintoarcere. Daca as baga acu vre-o 30000 euro in joc mi-as putea face cel mai blana war mental care da one shot la orice boss. Pacat ca nu sunt bogat.