Fereastra Pop-Up in joc

  • Buna ziua,asa cum este optiunea de "Nu mai afisa pentru azi" la aceste ferestre Pop-Up de la Invazie Sung-Ma/Battle Pass etc propun implementarea a doua noi optiuni si anume "Nu mai afisa pentru 7 zile" si "Nu mai afisa pentru 30 zile",personal as merge pe a 2-a varianta dar oricare din cele 2 ar fi bine venita.Fac aceasta propunere deoarece mi se pare agasant si enervant sa imi arate de luni de zile aceeasi fereastra Pop-Up,si chiar daca ar fi ceva nou,am citit,am inteles despre ce este vorba,nu trebuie sa imi reamintesti asta in fiecare zi cand intru pe metin.

  • Total pro.. mai ales că poți fi în catacombe când apare și mulți nu mai pot s-o închidă, trebuie să dea Enter ca să dispară întâi fereastra aceea cu informații de la etajul 1 (și mi se pare aiurea că trebuie să apară ferestre în joc când e vorba de informații la un run, cel mai bine ar fi să fie generate mesajele pe chat, cum e la Razador, dar și la Razador apar ferestrele acelea când pui Pietrele Maat/Roata Zimțată pe Stele din Isfet și sper să fie eliminate, dar dacă se va întâmpla, cu siguranță nu în mai puțin de 8 ani).

    Our home

  • Pro



    FireStart3R: Posturi gen:"Sustin ideea" , "Imi place" , "Da,Super" , "Excelent" , "Votez pentru da" , etc. vor fi sanctionate cu PostHunt.

    Ai primit o atentionare!

  • Total Pro. In fiecare zi trebuie sa vad chestia aia, dar nici macar nu pot sa particip la invazia aia... Mai bine nu ar aparea, nu inteleg de ce nu poate fii butonul ala in dreapta ecranului cum e acum, si sa afisez fereastra numai cand sunt curios.

  • Pro! Am dat fail si azi la hydra pentru ca mi-a aparut random, desii am bifat sa nu mai apara azi, da banuiesc ca s-a resetat siua. Ce mare prostie... 50kk pierduti pe nimica, si nu e prima data.