Deconectare de pe joc //Editat by GYLDA

  • Cu cât avansam în tehnologie, Metin2ro rămâne în urma. Ma scote din client continuu, ma loghez dau conectare ma aduce înapoi la logare deja indiferent de caractere ori 20 ori 90. Faceți ceva domnule.

    daca mai ai problema asta imi dai mesaj privat ,cred ca pot sa te ajut sa nu iti mai faca asa ,pentru ca si eu am avut aceiasi problema...

  • Am și eu o problema , ma scoate de pe server foarte foarte des .. undeva de 10/15 ori pe ora .. este un Bug al serverului .? Pot face ceva ? Devine extrem de deranjant .. nu pot să farmez sa cresc nu pot face nimic ... Doar când sunt shop nu îmi dă .

    daca mai ai problema asta imi dai mesaj privat ,cred ca pot sa te ajut sa nu iti mai faca asa ,pentru ca si eu am avut aceiasi problema...

  • Si pe mine ma scoate incontinuu, dar nici chiar asa.. asta deja e ghinion. Problemele is deja arhi-cunoscute, PROBABIL se lucreaza la rezolvarea lor.

    daca mai ai problema asta imi dai mesaj privat ,cred ca pot sa te ajut sa nu iti mai faca asa ,pentru ca si eu am avut aceiasi problema...

  • <p>De azi de la ora 3 cand am incercat sa-mi pun shop pe Nemesis Ch1, tot n-am reusit nici acum, am renuntat o perioada, recent mi-am testat si internetul si e ok. Rare sunt momentele cand chiar ma conectez pe cont, apoi stau sa pun shopul full frumos, si ma deconecteaza imediat cum s-a pus shopul, apoi 10 minute bune ma tine pe "Eroare conectare ..". A mai patit cineva asta? Nu am mai avut niciodata o astfel de problema.<br></p>

  • Salut, in fiecare zi las cate 2-3 shopuri si dupa 1-2 ore ma trezesc cu un client scos, stie cineva ce mama lui are? De 3 mentenante astept rezolvarea si nimic... nu imi apare nicio eroare nimic, pur si simplu imi scoate clientul fara sa ma avertizeze. Precizez ca am metinul in excepetii la firewall.

  • Am trimis acum tichet... doar astazi am bagat de 3 ori shopurile, nu se poate asa ceva..nu mai pot sa vand nimic, am ramas cu multe iteme in inventar si nimeni nu are o rezolvare, mai mult de 3 ore nu rezista shopurile si le gasesc scoase...

  • Alooo, ma ajuta si pe mine cineva? chiar sunt singurul cu problema asta? am dat multe emailuri la echipa de suport din ro si din germania - cheatblocker, nu m-a ajutat nimeni

  • Aceasi problema am observat si eu. Chiar si contul logat în map1 dacă stă 30-40 Min afk este delogat automat. Lăsăm de obicei conturile cu grad negativ să facă grad pentru ss dar acum mai greu.

  • Salut,


    Imi ramane jocul blocat cand dau log-out sau schimba caracter. Trebuie sa deschid alt metin sau sa astept vre-o 40 sec pana ma scoate dupa cont. Doar eu am problema asta ? Si daca da, de ce? Nu cred ca este de la net.

  • Nu stie nimeni ? De la ultima mentenanta cand dau log-out tot ramane conectat pe joc.Cand dau schimba ramane blocat, trebuie mereu sa inchid clientul sa deschid altul.Daca vreau sa schimb ch trebuie sa deschid alt client mereu.Am reinstalat jocul si este la fel.Pareri ceva? Ma dispera cred ca o sa bag windowsu

  • asa patesc si eu de la ultima mentenanta si e frustrant...cine stie, vom vedea

    Nu sunt pesimist, sunt doar optimist că ai să greșești ceva! :growup: