Propunere recompense noi pescuit

  • dupa cum se stie , farmatul la pescuit nu mai e de nici un folos,nici nu vrem sa auzim de aceasta activitate egala cu zero.


    propun la pestii care ii pescuim sa ne ofere cufere/lazi in loc de scoci si sa avem sansa sa obtine-m : ex. scoici,pet pt. 1 zi cu 1500 pv 15daune,medalia eroilor 1zi,elixirul cresterii,cartea comandantului,etc.. :thumbup2:

  • pro, ar fi binevenit un update ce ar modifica dropul a mai multor activitati uitate: pescuit, dt, azrael si cam toti bosii de lvl mic care sunt uitati in mape cautati doar pt biolog.

  • Contra , avand in vedere ca exista Jigsaw unde si acolo este foarte utilizat fishbot-ul va dati seama daca s-ar baga asa ceva? Va plangeti de boti la crescut , dar sunt tare curios cum va afecta piata daca pescuitul va fi utilizat abuziv de hackeri.

    Canal Youtube Oficial : www.youtube.com/c/xSpYeR
    Dacă va place ceea ce fac nu uitați să dați like ✌ & subscribe ✔

    Edited once, last by xSpYeR ().

  • Pro: Daca nu vor sa ne bage Cufare atunci sa bage alte bonus la peste dupa prajit nu doar PV - SP - STR - DEX -ETC era frumos sa prinzi un peste care dupa prajire sa deie dupa prajire 30EXP - 30 min - altul sa deie ATAC - ETC ... te bucuri ca ai prins un Tinki - Pastrav Curcubeu - Lotus - Pisica dee Mare - ETC dar dupa prajire sunt o dezamagire toatala asa daca aveau un atac ceva erau foarte utile la bosi. Am undita +8 pe care am cumparat pentru Evente si de cand pescuiesc nu am prins nici o data Peste Zebra care te face 5 min invizibil am aflat apoi de la prieteni ca este doar la Tombola pacat era interesant. :thumbup:

  • Pro,datorita faptului ca perlele sunt in cufere de meley sau beran skoicile pica inv3,v4 sau padurea rosie,dar cu pescuitul cu unditele ce facem?Un eveniment Jigsaw il avem din an in paste.Mi-ar place sa pestii sa nu fie negociabili doar oasele de peste da fiindca sunt material de upp deci care deschide si pica os ok ala sa fie negociabil sau sa l poti arunca dupa bunul plac,insa atunci cand ii prajesti asa cum zicea cineva mai sus sa dea anumite bonusuri poate nu de 30 minute,dar de 10 minute cum sunt de ex bibanul,anghila,scrumbia,crap,crap chinezesc,dau fiecare cate ceva,ar fi frumos sa il mai imunatateasca putin pe batranul pescar :) e o latura frumoasa a jocului imi amintesc ca prima data cand am jucat metin si am vazut ca poti pescui am zis ca nu e adevarat asa ceva,luati in calcul daca se poate si latura asta pe unii chiar i-ar face fericiti!Succes la propmovarea propunerei tale

    Nu trage niciodata concluzii fara sa ai toate datele.

  • Pestisori aurii ce au sansa sa dropeze chestii interesante si folositoare pentru jucatorii de level mic.
    Sa poti schimba la pescar 10 pesti normali pe un peste auriu.