[Discuții] Sezonul de Craciun 2018

  • Mi se pare normal sa nu poti sa dropezi extraordinar de multe carduri in map1. Nu stiu daca ai manusa talhar, dar pot sa-ti spun ca eu cand ma pun pe farmat cu manusa sa zicem, in 3 ore fac 3 seturi, mi se pare rentabil, evenimentul tine pana pe 6 ianuarie. Ai timp destul sa faci seturi si cufere.

    "Go away I'm.. not fit to be near you now!" J.Delaney.

  • Salut,


    dupa cum stiti a fost aceea eroare cu biologul si timp de vreo 3 zile nu am apucat sa iau cufarul, pana cerintele au fost schimbate ieri la mentenanta.


    Intrebarea mea este daca mai e posibil sa iau ultimul cufar daca am pierdut acele zile.

    soon smth.

  • Il vom avea si pe Mos Craciun! Acum sa vina unu si sa se mai planga ar fi prea de tot.Super tare acest sezon Craciun.Chiar prea tare.Probabil si-au atins tinta de profit si acum ne rasplatesc.

    Edited once, last by fantasy88 ().

  • Il vom avea si pe Mos Craciun! Acum sa vina unu si sa se mai planga ar fi prea de tot.Super tare acest sezon Craciun.Chiar prea tare.Probabil si-au atins tinta de profit si acum ne rasplateste.

    De unde stii ca o sa fie si Mos Craciun?

  • Chiar nu trebuia sa il bagati si pe mos craciun ..avem side event bonusuri de exp cl uri carduri tombola calendar etc ..acum sa le bagati si cate un many in inventar la puturosii astia si ati pus punct ..dupa sezonul asta de craciun o sa scada numarul jucatorilor cu 60-70%

  • deci, e cel mai BOMBA EVENT DE CRACIUN. acum, un feed back pozitiv nu cred ca ar strica. eventele dp servar Romania le avem, tombola avem, calendar de craciun, avem, MOS CRACIUN VINE SI EL. DACA NICI ACUM NU E OK, NUSH CAND VA FI VRE-O DATA. spor la joc si la drop. MII DE MULTUMIRI CELOR CARE AU AVUT GRIJA DE NOI SA AVEM DE TOATE . :wine:

  • Chiar nu trebuia sa il bagati si pe mos craciun ..avem side event bonusuri de exp cl uri carduri tombola calendar etc ..acum sa le bagati si cate un many in inventar la puturosii astia si ati pus punct ..dupa sezonul asta de craciun o sa scada numarul jucatorilor cu 60-70%

    Nu inteleg daca esti sarcastic sau daca chiar vorbesti serios! Ploua cu chiftele! Oricum, avand in vedere ca multe din aceste evenimente au fost diluate nu cred sa strice piata asa mult.In schimb atmosfera din joc este mult mai frumoasa.Sa ne amintim impactul pe care l-au avut cuferele okey atunci cand au fost implementate prima data.Multi aveau atac-automat si altar whayne si au facut cu miile deoarece dropul era foarte bun la ele, dropul din ele era mult mai bun si faceai aur din 250 puncte. Cel de anul trecut a fost groaznic de slab.Anul acesta au invatat din greseli sine dau si noua eventuri si distractie fara sa strice piata prea mult...

  • Poate sa imi zica si mie cineva daca a fost sau nu event cu cor draconis ieri sau fasole duminica ca pe forum asa scrie dar pe servere nimeni nimic

  • Poate sa imi zica si mie cineva daca a fost sau nu event cu cor draconis ieri sau fasole duminica ca pe forum asa scrie dar pe servere nimeni nimic

    da a fost, cel putin pe nemesis a fost

  • Normal ca nu ne convine,ca doar e CRACIUNUL!Vrem eventuri legate de Craciun fiindca ele aduc spiritul Craciunului pe el.Sa bage eventuri noi cu mos craciun,reni,elfi etc...N ar strica sa impodobeasca map 1 cu oameni de zapada,acadele si mai stiu eu ce.Sa bage eventuri care au legatura cu Craciunul nu tombola care e de nspe ori pe an si un joc de carti care n are mici o legatura cu Craciunul si care a inceput si el sa fie bagat de multe ori pe an.E un joc in care poti sa jonglezi cum vrei cu efectele si evenimentele dar ei baga aceleasi eventuri anoste.Nu stiu deloc sa atraga playeri noi si sa ii mentina pe cei vechi.

    ziceti ca vreti eventuri noi cu Mos Craciun, reni, etc ce tine de Craciun. Pai daca o sa bage event nou si nu o sa aiba cine stie ce premii iar sariti ca e event de rahat, ca era mai bun ala vechi.

  • eu zic ca e cel mai tare event care a fost vreodata pe Ro .Pe aceasta cale tin sa multumesc stafului pentru event .Un mare feedback pozitiv. Care se mai plange e jucator de private care joaca doar la eventuri.Si aia nu isi au locul in comunitatea Metin 2ro.Multumim pt eventuri cel mai tare event ever!Si cred ca ar fi indreptatit sa trimiteti si voi feedback pozitiv nu doar cand nu va convine ceva.