Timpul itemelor

  • e un update major, unirea comunitatilor plus 20.00, de craciun parca nu s-a facut mentenanta 2 saptamani ca sa aveti timp de jucat atunci v-a placut, nu mai fiti copii, daca erau 2-3 mentenante de urgenta ceea ce cred ca urmeaza, :)) atunci aveti motiv sa plangeti, pana atunci e doar un update care dureaza mai mult ...

    Unirea trebuia facuta ieri......la cealalta mentenanta. Mai citeste forumul :))))))

  • Oameni buni nu e normal ce spuneți voi . Luați un exemplu real . Sa zicem ca aveți un apartament în chirie . Tu vrei sa renovezi acel apartament timp de o zi . În ziua aceea îl rogi pe chiriaș sa părăsească apartamentul . Pai tu îi renovezi apartamentul și îi scazi și o zi din chirie ? :)))


    Puneți-va și în locul lor !

  • Mai oameni buni in alte jocuri nu sunt atatea deconectari, si merg foarte bine. Mentenanta se face fara deconecatare si cand reintri in joc ti se updateaza jocul. Si toate porcariile pe care vor ei sa le bage in joc ar putea sa le testeze pe un server mirror prima data si apoi implementarea sa se faca in 10 20 de minute (dar asa nu s-ar mai pierde costume, pet, si restul de avantaje cumparate). Dar daca merge si asa de ce nu? Macar mai scot si ei ceva banuti. Chiar nu vor sa arate ca au evoluat si ei si pot face update fara inchiderea serverelor. :thumbdown:

  • Cei ce fac update-urile si testele lasa impresia ca au alzhaimer, fiindca scot tare impotriva x ca sa vada strict dmg la elemente, apoi uita sa mai bage bns la loc.

    Nu cred sa fie vina directa a gf pentru asta, dar avand in vedere ca le tot ingaduie de atatea repetate ori si nici nu ne compenseaza pentru intreruperile jocului, isi merita soarta si ma bucur ca nu am mai folosit itemshopu in ultima perioada

  • Sincer Toate mentenantele astea m au prins cu contul la crescut . Auto atac mi a expirat , costumele mai au 2 zile si expira , Si contul inca nu e 105

    Trag de o saptamana de el sa fac 1 level . Eu nu cer sa mi se dea timpul pe costume sau auto atac dar o mica rata de exp sincer as fii multumit . Pentru ca cei ce au conturi la crescut dupa parerea mea sunt cei mai afectati de aceste neplaceri . Acum tin contu cu auto dar pierd diavol de pe hit si chiar cresc mult mai greu dar stiu ca pot aparea buguri si sunt intelegator dar si timpul meu oboseala mea , agitatia trebuie luate in calcul . Trebuie sa ne intelegem unul pe altu :)

    :thumbsup:

  • BA IAR MENTENANTA??? CAT CACAT MAI DUREAZA SI ASTA? 10 ORE?


    off topic + postarile facute in intregime cu caps lock nu sunt permise. primesti un avertisment*aldariel


    Edited 2 times, last by aldariel ().

  • Salut roanthony97

    Te anunț ca aceasta mentenanța este una de urgentă , datorită problemelor apărute ieri după mentenanța și nou update

    Au apărut anumite buguri in

    Map1

    Map2

    Iteme cu rezistente :

    Orici

    Diavol

    Vampiri .etc

    Pentru a rezolva problemele, jocul trebui oprit și îmbunătățit

    Trebui sa avem răbdare pentru a rezolva problemele echipa GF


    Toate cele bune !