Sistem mounti puternici-Întrebări frecvente

  • Daca eu am lvl 70 si evoluez o autorizatie la "maxim" . Intrebarea mea este : Daca eu pun autorizatia pe Caracter de lvl 1 si bat metine map1 de pe acea autorizatie folosind.uma de bug cel cu auto pe metin, iau ban petru abuz de bug ? Stiam ca e legal unii zic ca nu!

  • Nu iei ban, astea-s prostii.

    Actions prove who someone is, words prove who they want to be.


    Don't judge people by their actions as long as you can't understand their reality.


    ' You can do everything you set your mind to, man '

  • Daca eu am lvl 75 si evoluez o autorizatie la "maxim" . Intrebarea mea este : Daca eu pun autorizatia pe Caracter de lvl 1 si bat metine map1 de pe acea autorizatie folosind.uma de bug cel cu auto pe metin, iau ban petru abuz de bug ? Stiam ca e legal unii zic ca nu!
    Vreau sa raspunda un Gm , va rog !! :3

  • Nu e bug.A mai raspuns si half odata
    la asta.Intelegeti ca nu e nici-un fel de bug si
    nu mai postatati aceeasi intrebare de 1.000 de ori.



    Play just 4 funn ! ;)

  • Buna dimineata! as vrea sa stiu si eu daca este devarat ca Autorizatia de leu are un bonus de viteza de miscare in plus fata de celelate animale si daca acest Moa are si el ceva in plus


    *Topic unit cu cel dedicat. Mai mare atentie pe viitor. Rylich

  • Am cautat pe forum anumite topic-uri despre mount-uri si am gasit,dar nu ceea ce cautam. Ieri la un metin mi-a cazut mount Dragon pe caracterul : xXxV3N0MxXx Sura bm level 35. Am auzit ca la inceput dureaza 7 zile,iar eu il pot evolua pentru a putea bate de pe el(in cazul in care am armat). Intrebarea mea este dupa ce-l fac armat ii mai pot prelungi durata tot cu acelasi pergament? Pot face asta mereu fara sa existe vreo limita de pergamente? Astept un raspuns cat mai amanuntit. Multumesc.

  • Mounttul poate fi evoluat cu pergamentul transformării durata prelungindu-se cu 1/4zile. Daca nu detii cal militar autoruzatia poate fi prelungita DOAR cu PICATURA PUTERII din item-shop

    [align=center]DON'T BE AFRAID TO LOVE WORK !



    Play4Fun !



    RETRAS:FlameStrike

  • Am o autorizatie tigru salbatic 18 h cum pot sa ii adaug cele 3 sau 4 zile
    Am pergament evolutie si imi zice IMI PARE RAU DAR FARA DOCUMENTELE NECESARE NU TE POT AJUTA
    Am in inventar PERGAMENT EVOLUTIE

  • Iti trebuie pergament transformare nu evolutiei. Pergamentu evolutiei se foloseste doar PRIMA DATA cand faci montu dupa trebuie pergament trasformare ca e el la puternic sau curajos.

    nnM9PI.jpg

  • Am o autorizatie tigru salbatic 18 h cum pot sa ii adaug cele 3 sau 4 zile
    Am pergament evolutie si imi zice IMI PARE RAU DAR FARA DOCUMENTELE NECESARE NU TE POT AJUTA
    Am in inventar PERGAMENT EVOLUTIE


    Pentru a mari timpul la un mount chiar daca este pentru cal armat sau militar trebuie sa ai la tine pergament transformare si 200k yang

    La revedere metin2ro

  • Ce sa aleg intre atac si tare impotriva monstrilor la autorizatie? ce m-ar ajuta mai mult atat la metine cat si la sefi? am sura AM lvl 94

  • 1. Pot sa am doua tipuri de autorizatii pe acelasi caracter ? ex: un dragor cu viteza de atac si leu cu aparare
    2. Daca esti crud iti poate pica sigiuliul autorizatiei pe jos



    14 ani de metin2ro cu bune si cu rele :beer:

  • 1. Da.
    2. Nu.

    Actions prove who someone is, words prove who they want to be.


    Don't judge people by their actions as long as you can't understand their reality.


    ' You can do everything you set your mind to, man '

  • Daca am gresit bonusul la autorizatie mai merge schimbat ? am pus monstri in loc de aparare
    autorizatia e evoluata la maxim?

  • Daca am gresit bonusul la autorizatie mai merge schimbat ? am pus monstri in loc de aparare
    autorizatia e evoluata la maxim?

    Indiferent de stagiul la care e nu-i mai poti schimba bonusul.

    Actions prove who someone is, words prove who they want to be.


    Don't judge people by their actions as long as you can't understand their reality.


    ' You can do everything you set your mind to, man '