[DISCUTII]Unirea Serverelor - Foarte Rapid și Ușor!//Fuziune <>Editat By GYLDA

  • Cei de pe serverele tinta trebuie sa se logheze cu toate conturile detinute? Ex ...am pe Orion sa zic 100 de conturi vechi....trebuie sa ma logheze pe toate ? conturile apartin serverului tinta Orion !

  • Cei de pe serverele tinta trebuie sa se logheze cu toate conturile detinute? Ex ...am pe Orion sa zic 100 de conturi vechi....trebuie sa ma logheze pe toate ? conturile apartin serverului tinta Orion !

    Cei de pe serverele tinta, nu sunt afectati de Fuziune, ci doar cei care fuzioneaza.

    Life it`s good.. :dash:

  • Nu am vazut pe nimeni zicand asta dupa terminarea fuziunii. Trebuie de apreciat promptitudinea angajatilor care s-au ocupat de fuzionarea serverelor. S-au miscat foarte repede si din cate am vazut pana acum nu au existat probleme. Fuziunea pe comunitatea noastra a durat in jur de 8 ore tinand cont ca s-au fuzionat 8 servere, iar la spanioli a durat in jur de 15 ore din cate am auzit (sper sa nu ma insel). Deci se pare ca exista o oare care evolutie si in munca celor ce se ocupa de servere.

  • Explicati-mi si mie de ce imi da "Contul este in curs de fuziune" cand incerc sa ma loghez, mai trebuie facut ceva pe site sau cum decurg lucrurile ? Prea multe informatii si sunt cam pierdut. :D

    trebuie doar sa astepti

  • La mine s-au șters prietenii, numele îmi apare ca un cod și s-a rupt căsătoria X(

    S-a specificat clar in postul fuziunii ca listele de prieteni si nuntile vor fi resetate, iar in ceea ce priveste numele, mai exista un jucator cu acelasi nume pe serverul tinta cu care ai fuzionat sau a existat (banat) si esti obligat sa schimbi numele!

  • De ce nu pot pune numele vechi pe un caracter? spune ca numele deja exista si cand dau ok nu-l mai pot schimba a 2-a oara.Ce se intampla?se poate remedia?

  • S-a specificat clar in postul fuziunii ca listele de prieteni si nuntile vor fi resetate, iar in ceea ce priveste numele, mai exista un jucator cu acelasi nume pe serverul tinta cu care ai fuzionat sau a existat (banat) si esti obligat sa schimbi numele!


    Da, dar nu-mi convine să consum iar bani, iar chiar dacă am schimbat numele, tot un cod îmi apare la prieteni.

  • De ce nu pot pune numele vechi pe un caracter? spune ca numele deja exista si cand dau ok nu-l mai pot schimba a 2-a oara.Ce se intampla?se poate remedia?

    Gata, l-am schimbat, a mers de mai multe ori pana a acceptat :)

  • Cum ramane cu cei care au acum peste 5 caractere pe cont pe un server? Adica am vazut un video pe yt la cineva si el are acum 12 caractere pe cont pe phoenix adica poate face 60 cor pe zi ? Vi se pare corect fata de ceilalti jucatori care au cate 5 ?