• In legatura cu noul minieveniment redactez ce am facut pana acum cu alchimie perfecta / stralucitoare .(130 vampiri , atac site , aparare site, viata site, pietre element , 40 abilitate. )

    Ce am aflat pana acum. !

    Cu cat mori de mai multe ori cu atat mai multe ape viata iti ia ca sa te poti ridica.

    La incercarea pamant alegeti stanga , e cel mai usor de facut - dropeaza coiful.

    La incercarea fulger alegeti itemele cu vampiri si absorbita de pv pentru ca nu merg licorile si trebuie sa va incarcati din mobi de pe langa. - Dropeaza armura

    Incercarea intuneric dropeaza cutitul insa nu am reusit sa il omor , desii am folosit 200 fuluri unele skiluri sunt prea puternice 40k , desii eram full rez intuneric ( roua, talisman ).


    Un mini event foarte greu din punctul meu de vedere, nicidecum pentru nivelul 90 + , doar cei cu alchimie mitica excelenta ar putea face fata la asa ceva , si nici itemshopul nu ne ajuta fiinca setul costum este incomplet.

    Mult noroc celor care reusesc sa il faca . ~ :beer:

  • se pare ca cei de la GF au prea multe asteptari de la noi :))) nu toata lumea are alchimie mitica stral-excelenta, plus ca trebuie sa o joci din full-uri, licorile sunt depasite si trebuie sa mai depinzi si de itemshop... pentru ce? prea multa investitie "for fun" :( ma miram sa fie distractiv, sa beneficieze multi playeri de recompense. o sa fie 2-3 playeri pe server care sa bata 2-3 bosi... spor la joaca!! :)))

  • Ar trebui sa precizeze exact ptr ce lvl e eventul, nu ptr 90 si il fac doar cei cu lvl Campion (si aici daor o parte), adica vreau sa vad si eu un cont de 90 care sa faca Run-ul acesta ? chiar si full nu cred - ca-i lipseste multe la 90, nu mai zic de un player normal...

  • Mi-ar fi rusine sa numesc asa ceva 'Eveniment'.

    Ar fi trebuit sa il puna in mapele din Yohara daca stiau ca este atat de greu de facut,nu sa amageasca jumatate de comunitate.

  • O întrebare. Sa zicem ca craftezi scutul dar se termina evenimentul și ramai fără iteme de upgrade 😂.. Ce faci stai cu scutul +6 sau +7 pana la anu?

    Am impresia ca jocul asta a concediat toți testări 😂🍻👌❤️

  • Un eveniment total gandit pe dos,testarii sunteti voi,ei au avut grija sa bage in IS cutiuta cu magii si in rest descurcati va cum puteti.Singurul lucru rentabil dupa cate am vazut este acel pet care aduna obiecte,nu stiu daca merge pus prin depo ca sa mai ai ajutor la evenimente.cam asta e directia in care merge jocul.O sa fie un update cu bataie lunga ptr ca se opreste si apoi iar la un anumit timp il baga ca sa nu poti crafta decat cate putin pana ajungi la rezultatul dorit.Fara mitice bune nu ai ce sa cauti acolo sa nu mai vb de talismane.:lol:

    Nu trage niciodata concluzii fara sa ai toate datele.