Probleme&intrebari V2(SD2-SD3)!

    • Unde as putea creste bufful cam 80%, de la 65 la 66. Si nu vreau v2, ca tocmai am ieșit. Eu am lvl 70 war mental.
    • La giganți ar merge ?

    Daca nu vrei v2 sau sd3 , atunci o varianta ar putea fi turnul demonilor . Bineinteles nu trebuie sa bati cu samanca , in grupa cu razboinicul,daca ai avea cel putin 60% vampiri si ceva rezistenta sageti ,ai putea urca pana la fierar ,si in functie si de timpul care il dedici jocului, ai face relativ repede ce iti doresti. Eu am crescut samanca pe leac pana la 72 in dt , deci se poate.Bafta

  • Dintre sd2 si sd3, unde se face cel mai repede exp in grupa ?

    Think of me as Yoda,only instead of being little and green,I wear suits and I am awesome.I'm your bro.I'm Broda.

  • salutare , as rezista cu un sura am lvl 72 apărare 731 cu tot cu autorizație armura si maimuță , eventual pot baga si roua și un buff m7/m6 ținând cont ca am doar m8 tăiș si arma de care dispun e o bătălie +9 nepietrata cu licori de atac ,am 16 k pv si imun. Pot bate toata camera full la regenerare sau in sd3 in gemene? Fara alchimie sau esarfa...edit : 29 blocare corporală si m6teama. Edit2 : am încercat si am ținut toată regenerarea fara mari probleme cu roua am bătut chiar bine ,cred ca in 4 ore cu250% xp am făcut 75.

  • Buna ziua!
    Cam in cate ore as face o samanca lv70 de la lv42 (inel exp, licoarea intelepciunii, iteme 20 exp, carte comandant, mount tigru), tinand cont ca rezist in regenerare, si va fi crescuta cu mantii.

  • Salut, daca ai tot ce trebuie pe tine si bati fara probleme, cam 5-6 ore, eu sd3 cresc conturi si zic ca se creste mai bine din cauza respawnului mult mai bun.De la 42 la 55, imi ia 1 ora, de la 55 la 60, cam 1 ora si dupa, se creste din ce in ce mai greu.

  • Salut! Eu recomand total sd3, cu toate ca mobii sunt mult mai buni au un respawn foarte frumos. Eu detin un sura arme de lv 61 si itm decente, cu ajutorul licorilor cu 100%experienta de la cufere si mount,inel exp,itm 20 exp pot duce un cont lv 1-70 in maxim 6 ore in sd3. Recomand sd3 deoarece la lv mic, gen 55-65 ai si un drop superb la cioburi si poti farma mult mult timp .


    Pentru mai multe intrebari -> Ghazal, Orion.

  • Daca eu am nivel 80 si vreau sa cresc pe altcineva in SD3 cu nivel apropiat al mobilor de acolo, respectivul v-a primi jumatate din xp-ul oferit de mobi sau pentru ca eu am nivel mult prea mare pentru a bate acolo asta v-a influenta xp-ul oferit grupei (in conditiile distributiei in mod egal), adica v-a primi mai putin decat jumatate din xp-ul oferit?

  • Jucătorul aflat in grupa primește experienta in funcție de nivelul acestuia, de exemplu, dacă la lvl 1 de la un mob primește 500 de puncte de experienta, in grupa cu un jucător de lvl 30 (care nu primește exp) va primi 250 de puncte (dacă experienta e impartita in mod egal)

    If you can't win, you 're just a loser

  • Salutare , ce bonusuri si cata aparare aproximativa as avea nevoie ca sa bat v1 ultima camera respectiv v2 (dupa lvl 55 cel mai probabil) ?
    War aura lvl 50 , am leu care reduce daunele si samanca cu m2-uri.... :gamer:

  • Ca bonusuri nu exista " tare impotriva"
    Si ca aparare la fel nu trebuie un bonus anume doar la regina paianjen rezistenta vantului
    Iti recomand atac cat mai mare critica patrundere paguba medie buf blocare imun pv aparare 700+ creste bufurile samancei te ajuta foarte mult

  • Ca bonusuri nu exista " tare impotriva"
    Si ca aparare la fel nu trebuie un bonus anume doar la regina paianjen rezistenta vantului
    Iti recomand atac cat mai mare critica patrundere paguba medie buf blocare imun pv aparare 700+ creste bufurile samancei te ajuta foarte mult

    700 aparare? pentru un war aura....mi se pare cam exagerat de mult avand in vedere ca cu leu+9 scut de 41 +6 , sunt in cautare de coif+9 dar sa zicem ca il am , am 350 aparare......am specificat lvl 50 war aura , nu am corp si nici nu pot baga roua, si imun in v1? (bine pt v2 stiu ca trebuie dar ma refer la v1 momentan) si incerc, samanca are 121 int si undeva la 40 dex , plusez doar pe buff. Dar nu am cum sa scot atata aparare nu suntem pe private....

  • daca vrei ai cum scoate si da v1 nu ai nevoie de 700 aparare dar dupa v2 camera mare o sa ai nevoie de tot ce a enumerat mai sus ca sa poti bate decent
    Cat despre imun ai nevoie si v1 doar un scut de 41 +6 ala e egal cu 0 daca nu ai iteme eu zic ca nu merita sa faci lv degeaba

  • 700 aparare? pentru un war aura....mi se pare cam exagerat de mult avand in vedere ca cu leu+9 scut de 41 +6 , sunt in cautare de coif+9 dar sa zicem ca il am , am 350 aparare......am specificat lvl 50 war aura , nu am corp si nici nu pot baga roua, si imun in v1? (bine pt v2 stiu ca trebuie dar ma refer la v1 momentan) si incerc, samanca are 121 int si undeva la 40 dex , plusez doar pe buff. Dar nu am cum sa scot atata aparare nu suntem pe private....

    incearca sa dai o mantie in v1 sau aduna 3 4 grupe sa vezi cum rezisti dar in v 2 cu 350 nu merge sa cresti normal doar te chinui ..

  • incearca sa dai o mantie in v1 sau aduna 3 4 grupe sa vezi cum rezisti dar in v 2 cu 350 nu merge sa cresti normal doar te chinui ..

    O sa incerc v1 , am 20 absobtie + incerc sa mai scot niste pv de pe costum alea alea, dar momentan cam atat . Multumesc mult , daca mai stie alcineva si alte "trick-uri" sunt on sa le aud :beer::bendis:

  • Singura varianta ca sa rezisti mai bine ar fi sa iti faci alchimie dar mai greu si destul de scump dupa lv 55 va fi mai usor sa faci rost de aparare autorizatile evoluate la maxim cand ai militar iti dau destul de multa aparare in rest cam astea ar fi toate variantele sa reusesti sa bati v2
    Sau in cel mai rau caz treci pe sura am si cu ala e mai usor