[Discuții] Evenimente/Event de Craciun 2017 /Edit by Xedru

  • Salut,


    in urma feedback-ului primit la jocul Okey, am decis sa umblam putin la butoane.
    ----
    Cuferele Babilon sunt disponibile conturilor vechi, asa cum am specificat si in anuntul lui. Daca nu-l ai pe cel gratuit, inseamna ca nu ai contul de destul timp.
    ----
    Omoara monstri - ceea ce trebuie sa stiti despre el, am anuntat deja. Restul, descoperiti singuri. Nu e greu :)


    Toate cele bune,
    HalfOp

    :komp:
    Heroes never die. They just go in hell to regroup.


    Niciodata un GM nu va va cere datele de logare de la contul dv. Nu dati datele la nimeni !
    email: HalfOp@metin2.ro

    Ingamename [CM]HalfOp
    Discord : [CM]HalfOp - https://discord.gg/Metin2


    Dacă ai scăpat telefonul în apă, pune-l într-un vas cu orez cel puțin 24h. Pe timpul nopții, orezul atrage chinezii care vor veni să ți-l repare.


    57852484_659141814538437_3300013516013961216_n.jpg


  • Primesc Cuferele babilon gratis pe cont facut cu maxim 5-6 luni in urma dar pe ala de are pestre 2 ani nimic:))) cam cat de vechi ar trebui sa fie conturile?? :))

    I don't go lookin' for no trouble
    But somehow the trouble always finds me
    Don't make me have you in the trauma center
    With your momma cryin'
    ‘Cause her only son is dyin'
    She don't know it's just your karma catchin' up
    ‘Cause I'm a drama setter

  • Acest eveniment "Comoara Babilon " este unul dintre cele mai frumoase event-uri din IS.Este gratis, recompensele sunt destul de bune. Dar inainte de toate te simti de parca ai da la fierar. Asta mie mi se pare cel mai frumos. Voi baga maine si niste MD-uri sa ma distrez mai mult. In legatura cu eventul okey nu prea am avut noroc deloc la deschiderea cuferelor.Am deschis multe de aur si nu a fost ceea ce mi-as fi dorit. Asta este.Poate deacum incolo.
    Pana acum, per total, ma consider multumit de cele obtinute in joc. M-AM DISTRAT DE MINUNE.!!!! Cu tot ceea ce implica asta.Munca, nervi, surpriza, bucurie.

  • eventul okey jalnic dupa ce ca muncesc 4 5 ore fac vreo 6 seturi si din 6 seturi imi ies 3 de argint 3 bronz din alea de bronz yang si din alea de argint cor normal si yang ,? jalnic , mai frumos era event inainte cand faceam la 250 puncte argint macar te alegeai cu ceva

  • aceasi parere o am si eu despre kuferele ok cum este posibil ca dupa 80 de seturi sa reusesc sa fac kufar auriu ok si sa imi pice ss+ sau ce sa mai spun din 90 de kufere argint 3 licoare intelepciuni si 2 blesuri serios ce motivatie am sa farmez sau sa cumpar de pe site seturi sa fac cufere sa primesc 50k yang sau 100 k exp sincer nu am cuvinte ...... :lol:

  • HalfOp primim si noi niste informatii despre oualele bashido? cat bersek da, rezistente, etc.
    Am cautat peste tot si nu gasesc absolut nimic...Se merita sa il evoluam?
    Eu unu' am luat un ou l-am deschis am primit 3 skill 22 zile, dar nu stiu de merita sa investesc timp si bani in el, pe wiki nu scrie nimic de astfel de oua. Deci lumineaza-ne:) Cat poate prinde maxim pe skill-uri.

    I don't go lookin' for no trouble
    But somehow the trouble always finds me
    Don't make me have you in the trauma center
    With your momma cryin'
    ‘Cause her only son is dyin'
    She don't know it's just your karma catchin' up
    ‘Cause I'm a drama setter

  • HalfOp primim si noi niste informatii despre oualele bashido? cat bersek da, rezistente, etc.
    Am cautat peste tot si nu gasesc absolut nimic...Se merita sa il evoluam?
    Eu unu' am luat un ou l-am deschis am primit 3 skill 22 zile, dar nu stiu de merita sa investesc timp si bani in el, pe wiki nu scrie nimic de astfel de oua. Deci lumineaza-ne:) Cat poate prinde maxim pe skill-uri.

    Salut, 3 skill-uri sunt maxim. Depinde cum creste, ca la zile sta binisor vad.
    Acum nu stiu cate zile minime are...

  • Salut, imi puteti spune de ce nu imi merge comoara Babilon, am contul facut de cateva luni si nu imi merge, pe fiecare cont imi arata ca e indisponibila.

  • La ce anume ati umblat? intensitatea culorilor? ati schimbat fontul la scris ? Sau cumva ati primit feedback pozitiv si ati zis ca e dropul prea bun?
    Am batut o ora, cu manusa site, am 16 carduri, nu seturi... carduri.

  • Salut, 3 skill-uri sunt maxim. Depinde cum creste, ca la zile sta binisor vad.Acum nu stiu cate zile minime are...

    Stiu ca 3 skill e maxim, si de crescut creste acceptabil, pe mine ma intereseaza cat prinde bersek si aparari rase ca sa stiu de are rost sa il cresc...Nu gasesc nimic despre el nici pe wiki, nici pe alte comunitati...+ ca ma enerveaza maxim atitudinea lui Half "restu va las pe voi sa descoriti" , de parca eu bat din palme si petu ala creste singur 81 si cu bersek pe el...


    Cum e cu eventul asta vaneaza monstrii ? De unde stim unde e acel monstru ce trebuie omorat ?

    Se anunta pe chat mapa unde are respawn bosul, dupa il cauti pe toata mapa pana dai de el si il omori.

    I don't go lookin' for no trouble
    But somehow the trouble always finds me
    Don't make me have you in the trauma center
    With your momma cryin'
    ‘Cause her only son is dyin'
    She don't know it's just your karma catchin' up
    ‘Cause I'm a drama setter

    Edited once, last by Sayabuse ().