[Discuții] Evenimente/Event de Craciun 2017 /Edit by Xedru

  • Salut,


    La comoara babilon am ajuns la nivelul7, și mi-a căzut elixir roșu,deșii sus la premii erau trecuti:mini executor,panda blindat,cufar carte însoțitor.Poate îmi explică și mie cineva,că nu mai înțeleg nimic.Sper să nu primesc un răspuns gen:Citește regulamentul sau alte prostii.Multumesc!
    X(X(X(

  • din cate am observat la babilon daca ti se sparge la orice nivel iti da un obiect aleatoriu...doar daca deschizi la acel nivel atunci iti pica obiectele care is puse in descriere...sper sa nu gresesc...
    bafta all

  • Salut,


    La comoara babilon am ajuns la nivelul7, și mi-a căzut elixir roșu,deșii sus la premii erau trecuti:mini executor,panda blindat,cufar carte însoțitor.Poate îmi explică și mie cineva,că nu mai înțeleg nimic.Sper să nu primesc un răspuns gen:Citește regulamentul sau alte prostii.Multumesc!
    X(X(X(

    Ce iti apar tie acolo sus sunt premiile de top, adica cele mai valoroase pe care le poti primi. Pe lange cele de sus la fiecare lvl poate pica si altceva mai putin valoros.

    Edited once, last by ApaPlata ().

  • Salut!Momentan am lv 51 si vr saa stiu daca as face 55 as avea drop bun in templu la cl?

    La 51 e perfect, poti face si 55 nu cred ca o sa fie diferenta prea mai la drop. Diferenta o face cat de repede ii bati si cat de bine tii mobi pe tine.

    I don't go lookin' for no trouble
    But somehow the trouble always finds me
    Don't make me have you in the trauma center
    With your momma cryin'
    ‘Cause her only son is dyin'
    She don't know it's just your karma catchin' up
    ‘Cause I'm a drama setter

  • Maine se baga in IS cadouri de Craciun.Foarte pacat ca nu se pot procura si din joc.Sa fie doar cele 3 zile de Craciun un eveniment cu sosete.Ar fi minunat.Stiu ca avem foarte multe evenimente frumoase...dar...aceste cadouri erau tot farmecul evenimentului de Craciun.Cat le mai asteptam acum 5 ani...ce frumos era la inceput cand jucam de placere nu pentru performanta. Poate poti face ceva HalfOp.Poate obtii o aprobare.Macar 3 zile sa mai farmam la sosete.Nu cred ca cerem prea mult.
    Super evenimentul cu Bashido.Am facut detule oua.Inca nu am obtinut pet-ul perfect, dar mai este timp.Ar fi super daca s-ar arata si ce bns poate da.Ma refer la skill-uri.


    P.S. Off. Mi se pare cam ciudat sa-l bat pe Bashido pentru oule sale.Sincer! :poc:

  • Maine se baga in IS cadouri de Craciun.Foarte pacat ca nu se pot procura si din joc.Sa fie doar cele 3 zile de Craciun un eveniment cu sosete.Ar fi minunat.Stiu ca avem foarte multe evenimente frumoase...dar...aceste cadouri erau tot farmecul evenimentului de Craciun.Cat le mai asteptam acum 5 ani...ce frumos era la inceput cand jucam de placere nu pentru performanta. Poate poti face ceva HalfOp.Poate obtii o aprobare.Macar 3 zile sa mai farmam la sosete.Nu cred ca cerem prea mult.
    Super evenimentul cu Bashido.Am facut detule oua.Inca nu am obtinut pet-ul perfect, dar mai este timp.Ar fi super daca s-ar arata si ce bns poate da.Ma refer la skill-uri.


    P.S. Off. Mi se pare cam ciudat sa-l bat pe Bashido pentru oule sale.Sincer! :poc:

    Din ce am vorbit cu un membru din staff, noi suntem cei care trebuie sa aflam ce dau skill-urile, asa s-a intamplat si cu meley.Ceea ce se v-a scrie ulterior pe wiki v-a fi din feedback-ul trimis de playeri. Deci spor la crescut, al meu are 43 lv :))

    Voi ce baashido bun ati deschis pana acum ? Eu cel mai bun l-am prins 3 skill 13 zile la lvl 1: 1,8 pv 1,9 aparare

    Eram in trecere prin map2 ( nu mai stiu sigur de ce ) si imi cade in cap Baashido ( primul din neamul lui ). Ma plang nitel pe chat ca da prea tare si ca matura map2 cu mine ( eu lv 86... ) , bag samanca, bag site-uri, ii rup mufa si surpriza :) primul ou baashido de pe Dragon din primul Baashido batut:)
    L-am deschis si minune... 22zile 3 skill pv 1% creste neregulat din 6 in 6 lv ( pana acuma mi-a crescut decent cu 0.5 - 0.7, odata ce a prins 0.2 ) Deci in concluzie sunt multumit si micutu' creste:))

    I don't go lookin' for no trouble
    But somehow the trouble always finds me
    Don't make me have you in the trauma center
    With your momma cryin'
    ‘Cause her only son is dyin'
    She don't know it's just your karma catchin' up
    ‘Cause I'm a drama setter

  • Din ce am vorbit cu un membru din staff, noi suntem cei care trebuie sa aflam ce dau skill-urile, asa s-a intamplat si cu meley.Ceea ce se v-a scrie ulterior pe wiki v-a fi din feedback-ul trimis de playeri. Deci spor la crescut, al meu are 43 lv :))

    Eram in trecere prin map2 ( nu mai stiu sigur de ce ) si imi cade in cap Baashido ( primul din neamul lui ). Ma plang nitel pe chat ca da prea tare si ca matura map2 cu mine ( eu lv 86... ) , bag samanca, bag site-uri, ii rup mufa si surpriza :) primul ou baashido de pe Dragon din primul Baashido batut:)L-am deschis si minune... 22zile 3 skill pv 1% creste neregulat din 6 in 6 lv ( pana acuma mi-a crescut decent cu 0.5 - 0.7, odata ce a prins 0.2 ) Deci in concluzie sunt multumit si micutu' creste:))

    Nu esti primul care il bati, există ouă pe piata de miercuri se vând cu 75kk...

  • Ba da sunt primul :D Il am de cand a inceput eventul. Cand a inceput eu eram map2 si m-am pomenit cu bashido, l-am batut si pac ou.
    Primul respawn l-a avut map2 blue la ora 16.00.

    I don't go lookin' for no trouble
    But somehow the trouble always finds me
    Don't make me have you in the trauma center
    With your momma cryin'
    ‘Cause her only son is dyin'
    She don't know it's just your karma catchin' up
    ‘Cause I'm a drama setter

  • Am luat si eu 2 oua pe care le-am deschis si unul este mai mic de inaltime si unul este mai mare.o sa fie vreo diferenta la berseker de exemplu intre cei 2 ?

  • Bonusurile de pe uk nu sunt chiar corecte.Inca nu stim sursa dupa care s-a luat ala.vom afla peste vreo 28 zile ce bns da acest Bashido.Desi nu cred ca i-ar conveni cuiva sa bage atat intr-un pet doar pentru aspect.
    Astept in continuare maine un eveniment cu sosete. Ar fi cu adevarat un cadou frumos de Craciun din parte GF.