[DISCUTII]Unirea Serverelor - Foarte Rapid și Ușor!//Fuziune <>Editat By GYLDA

  • Salut,


    • problemele cu animalutul - sunt raportate. Faptul ca nu ai primit raspuns la ticket, nu inseamna ca nu stiu de problema. Atat timp cat ticket-ul este deschis, inseamna ca am raportat problema mai departe si ca nu mai depinde de mine


    • Problema cu schimbatul regatului, la fel, este cunoscuta si raportata.


    • Terenurile de breasla - la fel cum a fost si la fuziunea trecuta, vor fi disponibile mai tarziu (~2 luni de la fuziune)

    Numai bine,
    HalfOp

    :komp:
    Heroes never die. They just go in hell to regroup.


    Niciodata un GM nu va va cere datele de logare de la contul dv. Nu dati datele la nimeni !
    email: HalfOp@metin2.ro

    Ingamename [CM]HalfOp
    Discord : [CM]HalfOp - https://discord.gg/Metin2


    Dacă ai scăpat telefonul în apă, pune-l într-un vas cu orez cel puțin 24h. Pe timpul nopții, orezul atrage chinezii care vor veni să ți-l repare.


    57852484_659141814538437_3300013516013961216_n.jpg


  • daca am 8 caractere pe un cont si sterg 6 din ele.. mai pot sa fac 1 caracter nou dupa? a incercat cineva? se pot sterge caractere acum?



    14 ani de metin2ro cu bune si cu rele :beer:

  • daca am 8 caractere pe un cont si sterg 6 din ele.. mai pot sa fac 1 caracter nou dupa? a incercat cineva? se pot sterge caractere acum?

    Quote from HalfOp

    Toate caracterele din contul tău vor fi grupate și disponibile în ecranul de selectare a caracterelor din joc. După aceea, vei putea să creezi caractere noi doar dacă ai mai puțin de cinci.

    If you can't win, you 're just a loser

  • Salut,


    • problemele cu animalutul - sunt raportate. Faptul ca nu ai primit raspuns la ticket, nu inseamna ca nu stiu de problema. Atat timp cat ticket-ul este deschis, inseamna ca am raportat problema mai departe si ca nu mai depinde de mine


    • Problema cu schimbatul regatului, la fel, este cunoscuta si raportata.


    • Terenurile de breasla - la fel cum a fost si la fuziunea trecuta, vor fi disponibile mai tarziu (~2 luni de la fuziune)

    Numai bine,
    HalfOp

    Barosane da ce naiba asa tarziu ? :pump: Ne baga terenuri sa cumparam pe Luna sau pe Marte ? :rofl2: Parca Fuziunea trecuta a fost cam in 3 Saptamani nu 2 Luni . :pillepalle:

  • Barosane da ce naiba asa tarziu ? :pump: Ne baga terenuri sa cumparam pe Luna sau pe Marte ? :rofl2: Parca Fuziunea trecuta a fost cam in 3 Saptamani nu 2 Luni . :pillepalle:

    A venit timpul pentru fuziune!


    A fost o luna. Vom vedea daca se va schimba ceva, dar momentan decizia este de 6-8 saptamani :)

    :komp:
    Heroes never die. They just go in hell to regroup.


    Niciodata un GM nu va va cere datele de logare de la contul dv. Nu dati datele la nimeni !
    email: HalfOp@metin2.ro

    Ingamename [CM]HalfOp
    Discord : [CM]HalfOp - https://discord.gg/Metin2


    Dacă ai scăpat telefonul în apă, pune-l într-un vas cu orez cel puțin 24h. Pe timpul nopții, orezul atrage chinezii care vor veni să ți-l repare.


    57852484_659141814538437_3300013516013961216_n.jpg


  • *este o mica problema cu, Calendarul de Craciun. Momentan, doar conturile care au terminata si misiunea de nivel 40, de la Biolog, pot folosi Calendarul*


    bun rau eventu asta ,si daca te apuci din nou de la lv 1?, de ce sa nu ai parte de eventu asta.... ca nu ai facut misiunile alea? :romania::angry3::lol:

  • Mai e rost sa asteptam Tombola de Craciun si Comoara Babiloniana ? Intreb daca mai stam pe joc sau nu !

    daca doar pt asta stai, nush dc te mai deranjezi.. faci lag degeaba... pe bune acum, doar la evente intrati si va mai si plangeti

  • Mai e rost sa asteptam Tombola de Craciun si Comoara Babiloniana ? Intreb daca mai stam pe joc sau nu !

    eu cred ca ne=am luat adio de la tombola...pacat, era o atractie pt noi, chiar daca nu ne imbogateam...eu nu stiu ce am sa fac cu jetoanele...de ce mi-as lua site pt bataie pe farmer? doar ca sa se duca jetoanele? calendarul asta e o porcarie...tb sa ai misiunea cu dinti facuta, ca la tombola, dar de ce nu se negociaza itemele? =))) mai bine nu mai bagau niciun event, decat bataia asta de joc..parerea mea e ca a cam venit timpul sa renuntam la joc, nu mai este nicio placere sa intri pe metin2ro.

  • daca doar pt asta stai, nush dc te mai deranjezi.. faci lag degeaba... pe bune acum, doar la evente intrati si va mai si plangeti

    Lag e in fiecare zi....Craciunul e doar o data pe an. Din cauza unor pupincuristi ca tine se strica totul....mai bine taceai !


    *Bebe.Strumph: Avertisment pentru insulta. Te rog sa iti controlezi limbajul fata de utilizatorii forumului.

  • Nu H2O, din cauza unor jucatori ca tine care urmaresc doar profitul se strica totul, care este problema daca in acest an nu avem tombola sau comoara babiloniana? Dupa parerea mea e mai bine sa primesc permise trecere si licori exp de la advent calendar, decat scoici, licori rosii si crapi chinezesti de la tombola. Voi nu stiti sa va distrati si sa va bucurati de un eveniment adaugat pentru a mai disipa monotonia si pentru a aduce diversitate! Nu e obligatoriu sa fie aceleasi evenimente in fiecare an pentru a va determina sa intrati pe joc.

  • Lag e in fiecare zi....Craciunul e doar o data pe an. Din cauza unor pupincuristi ca tine se strica totul....mai bine taceai !

    Din cauza jucatorilor ca tine se strica totul. De exemplu aseara la Manny si cl-uri toate canalele erau pe "Recomandat" pe toate serverele, iar daca ne uitam acum nu mai vezi asa ceva decat la urmatorul drop de cl-uri. Sunteti jucatori doar de evenimente si doar de profit. Nu te poti numii jucator facand numai asa ceva.

  • permise trecere si licori exp de la advent calendar

    Din cauza jucatorilor ca tine se strica totul. De exemplu aseara la Manny si cl-uri toate canalele erau pe "Recomandat" pe toate serverele, iar daca ne uitam acum nu mai vezi asa ceva decat la urmatorul drop de cl-uri. Sunteti jucatori doar de evenimente si doar de profit. Nu te poti numii jucator facand numai asa ceva.

    Fiecare alege sa joace cum vrea el (calic,zgarcit,bun,profitor,bisnitar,violent).Asta e Metin2.....nici acum nu ati inteles ? Si numai confundati jocul cu viata reala ! Da ? Asteptam tombola si comoara sa trag la ele langa pomul meu de Craciun....nu sa alerg dupa niste cl sau.... profit :permise trecere si licori exp de la advent calendar(cum zice cineva mai sus) !

  • Salut,si mie mi a dispărut pet de 86 cu 11.1 pv 9 aparare 12 pm 12 zile berseker 7 si am primit raspuns de la staff ca ei nu sunt responsabili de pierderea pet ului si ca nu mi l pot da înapoi, o bătaie de joc după părerea mea,te chinui sa faci itm ,donezi si nu esti îndreptățit in niciun fel,RIP METIN2RO SI STAFF